סוגי שליחויות

בדרך לעוד לקוח מרוצה - חפוז שליחויות

סוגי שליחויות לעסקים

חברת חפוז מתמחה במתן מכלול שירותי הובלה, שליחויות והפצה ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד.
חברת חפוז מעניקה "סל" מוצרים ושירותים אשר מותאמים לצרכים הדינמיים של לקוחותיה ומקפידה על מענה רציף ואיכותי, ללא עיכובים.

כמו כן מתמחה חפוז בהתאמת השירותים ללקוח ולאופיו, בין אם מדובר על לקוח פרטי, עסקי או מוסדי.

בין השירותים שלנו

שירותי שליחויות

משלוחי אקספרס
עם השנים חברת חפוז למדה את צריכת הלקוחות בשוק שהתבססה על משלוחים רגישים שחייבים להגיע באופן מיידי ללקוח. לפיכך פיתחה חפוז את שרותי האקספרס ב2 מידות.

משלוח דחוף: זמן,מרגע האיסוף עד סוף היום הגבלת הזמנה עד 11:00 בבוקר.
משלוח בהול: זמן,מרגע האיסוף + זמן נסיעה ישירה.

שירותי תשלום והעברות כספים מספקים תוך הקפדה על זמינות מלאה ללקוח והתייצבות מיידית עם פנייתו לחברה, בכדי לא ליצור עיכובים שעשויים לפגוע בהתנהלות העסק. שירות זה מתבצע על ידי שליחים אמינים אשר מספקים העברות תשלומים ופעולות מול הבנקים השונים בזהירות ואחריות רבה.

הצמדת שליחים קבועים לעסק – חפוז מאמינה כי שירות המסופק על ידי שליח קבוע מונע אי הבנות והתנהלות שאינה תואמת במאת האחוזים את דרישות החברה. בנוסף, שליח קבוע אינו זקוק להכוונות ספציפיות בכל פעם מחדש ומפתח יחסים טובים עם אנשי הקשר בחברה.

מסירות בתי משפט ומסירות אישיות – שליחי חברת חפוז בעלי הרקע והמיומנות הנדרשים במסירות ושליחויות לבתי משפט ומכירים היטב את ההתנהלות המשפטית מול עורכי הדין. כמו כן מספקים השליחים מסירות אישיות אשר מחייבות דיסקרטיות רבה והקפדה על הפרטים הקטנים.

משלוחים דחופים – חפוז מעניקה לרשות לקוחותיה שירות של משלוחים דחופים, אשר מהווה צורך חיוני בעולם העסקים שאינו נח לרגע. השליח מתייצב במהירות רבה אצל הלקוח, ומשנע את המשלוח ליעדו עם התחייבות להגיע עוד באותו יום עסקים ואף תוך שעות ספורות.

משלוחי חבילות – חברת חפוז מספקת לרשות לקוחותיה מגוון כלי רכב (קטנועים, רכבים פרטיים ומסחריים) לשינוע חבילות בגדלים משתנים. החבילות מגיעות ליעדן בשלמותן לאחר שהשליח הקפיד על כל במהלך הנסיעה כולה.

הובלת משטחים – בנוסף להובלת מעטפות או חבילות, משנעת החברה גם משטחים כבדים המחייבים כלי רכב מתאימים, אשר יעבירו את המשטח ללא פגע ותוך ציות לכללי הזהירות והבטיחות. נהגי החברה מוכשרים לנושא ועוברים הסמכות והדרכות אשר הופכים אותם למיומנים ומקצועיים.

ביטוח סחורה בהעברה – בניגוד לחברות משלוחים חובבניות, מספקת חפוז ביטוח מקיף על כל המשלוחים בעת העברתם כחלק אינטגראלי מהשירות. ביטוח זה מקנה בטחון רב ללקוח ואף מגן עליו במקרה של נזק קטן כגדול.

משלוחים לכל חלקי הארץ – חפוז מחזיקה בסניפים בפריסה ארצית ומרכזי הפצה ולוגיסטיקה בכל רחבי הארץ המאפשרים לה להעניק שירות מהיר ומקצועי ולהעביר סחורות וחבילות לכל חברה או ארגון ללא כל הגבלה של מיקום.

הפרטים נשלחו בהצלחה

תודה רבה

נחזור אליכם בהקדם=)

שירותי שליחויות

שתפו את החברים