שירותי שליחויות

/שירותי שליחויות
שירותי שליחויות2021-01-10T16:24:54+00:00

שליחויות במהירות ואחריות

שירות שליחויות הוא אחד הכלים של עולם העסקים המודרני לייעול העבודה באמצעות חסכון בזמנים, העלאת התפוקה ושליטה בהוצאות.

מדובר על חברה חיצונית המשנעת חבילות ומעטפות ואף מספקת מענה בתחום המשפטי והכספי בדמות שליחויות לבתי משפט ועורכי דין, שירותי הובלה והפצה, הפקדות צ'קים ומסירות אישיות של מסמכים חשובים ודיסקרטיים.

חפוז-isuzu

מובילים בשליחויות!

חברת חפוז – אחת מחברות השליחויות המובילות בארץ, מספקת מאז הקמתה בשנת 1987 "סל" שירותים כולל לכל לקוח ולכל צורך, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה שלא תצוץ. חפוז מקפידה על עמידה בזמנים ועל מענה מהיר ביותר (הכולל מסירות דחופות במיוחד במקרה הצורך) שאינו עומד בסתירה לאיכות השירות.

שליחויות החברה מבוצעות 24 שעות ביממה לכל רחבי הארץ באמצעות צוות מיומן, סניפים בפריסה ארצית וצי כלי רכב הכולל מערכת בקרה אשר מספקת מידע אודות מיקום המשלוח בכל עת.

כל זאת, בתוספת ביטוח סחורה בהעברה, הופך את שליחויות החברה לאמינות במיוחד, מספקים ללקוחות ראש שקט ומסייעים להם לשמור על התנהלות תקינה ומקצועית במציאות דינמית ותובענית.

ביצוע משלוחים אינו מסתכם רק בשינוע של חבילה

ביצוע משלוחים אינו מסתכם רק בשינוע של חבילה ממקום למקום, אלא דורש גם התמקצעות של ממש.

שליחויות עשויות לכלול טיפול במסמכים דיסקרטיים או הפקדות של כספים הדורשים היכרות עם עולם התוכן ואחריות רבה. כמו כן, ישנם משלוחים הכוללים שינוע של סחורות כבדות שדורשות הקפדה על נהלי בטיחות שונים. לא כל חברות המשלוחים מספקות שירות מקצועי ומקפידות על מתן מענה מקיף ומגוון לכל מטרה.

לעומת זאת חברת חפוז היא ללא ספק החברה המעניקה את המענה האידיאלי ביותר בכל הקשור לשירות משלוחים מגוון ואיכותי.

שליחויות-במהירות-ואחריות-חפוז-הצעת מחיר משתלמת
מערכת לוגיסטית רחבה וצוות מיומן

חברת חפוז מחזיקה מעל 50 משאיות כבדות/וקלות, במערכת לוגיסטית רחבה ובעיקר בצוות מיומן אשר מתמחה במתן שירות וביצוע משלוחים עמידה בזמנים, דיסקרטיות, והתחייבות לשמירה על שלמות המשלוח.

בכל התהליך מה שמייחד את החברה ממתחריה ומציב אותה גבוה מעל כולם, היא העובדה שאנו יודעים לתת פיתרון לכל מענה ולכל צרה שאליה נקלעתם בשרות משלוחי אקספרס בזמן ביצוע של כמה שעות.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בטלפון: 04-8666-123, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף!

שם/שם חברה:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
סיבת הפנייה:


Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות