שירותי שליחויות

שירותי שליחויות

שליחויות במהירות ואחריות

שירות שליחויות הוא אחד הכלים של עולם העסקים המודרני לייעול העבודה באמצעות חסכון בזמנים, העלאת התפוקה ושליטה בהוצאות.

מדובר על חברה חיצונית המשנעת חבילות ומעטפות ואף מספקת מענה בתחום המשפטי והכספי בדמות שליחויות לבתי משפט ועורכי דין, שירותי הובלה והפצה, הפקדות צ'קים ומסירות אישיות של מסמכים חשובים ודיסקרטיים.

מובילים בשליחויות!

חברת חפוז – אחת מחברות השליחויות המובילות בארץ, מספקת מאז הקמתה בשנת 1987 "סל" שירותים כולל לכל לקוח ולכל צורך, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה שלא תצוץ. חפוז מקפידה על עמידה בזמנים ועל מענה מהיר ביותר (הכולל מסירות דחופות במיוחד במקרה הצורך) שאינו עומד בסתירה לאיכות השירות.

שליחויות החברה מבוצעות 24 שעות ביממה לכל רחבי הארץ באמצעות צוות מיומן, סניפים בפריסה ארצית וצי כלי רכב הכולל מערכת בקרה אשר מספקת מידע אודות מיקום המשלוח בכל עת.

כל זאת, בתוספת ביטוח סחורה בהעברה, הופך את שליחויות החברה לאמינות במיוחד, מספקים ללקוחות ראש שקט ומסייעים להם לשמור על התנהלות תקינה ומקצועית במציאות דינמית ותובענית.

שירותי שליחויות

ביצוע משלוחים אינו מסתכם רק בשינוע של חבילה

ביצוע משלוחים אינו מסתכם רק בשינוע של חבילה ממקום למקום, אלא דורש גם התמקצעות של ממש.

שליחויות עשויות לכלול טיפול במסמכים דיסקרטיים או הפקדות של כספים הדורשים היכרות עם עולם התוכן ואחריות רבה. כמו כן, ישנם משלוחים הכוללים שינוע של סחורות כבדות שדורשות הקפדה על נהלי בטיחות שונים. לא כל חברות המשלוחים מספקות שירות מקצועי ומקפידות על מתן מענה מקיף ומגוון לכל מטרה.

לעומת זאת חברת חפוז היא ללא ספק החברה המעניקה את המענה האידיאלי ביותר בכל הקשור לשירות משלוחים מגוון ואיכותי.

מובילים בשליחויות!

חברת חפוז מחזיקה מעל 50 משאיות כבדות/וקלות, במערכת לוגיסטית רחבה ובעיקר בצוות מיומן אשר מתמחה במתן שירות וביצוע משלוחים עמידה בזמנים, דיסקרטיות, והתחייבות לשמירה על שלמות המשלוח.

בכל התהליך מה שמייחד את החברה ממתחריה ומציב אותה גבוה מעל כולם, היא העובדה שאנו יודעים לתת פיתרון לכל מענה ולכל צרה שאליה נקלעתם בשרות משלוחי אקספרס בזמן ביצוע של כמה שעות.

הפרטים נשלחו בהצלחה

תודה רבה

נחזור אליכם בהקדם=)

שירותי שליחויות

שתפו את החברים